در حال نمایش 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

اتو رونتا یکی از بهترین اتو های موجود در بازار است که تمامی مدل های اتو از جمله اتو بخار مخزن دار، اتو بخار و اتو مسافرتی را تولید و عرضه می‌کند. اتو های رونتا طول عمر بسیار بالا با امکانات فراوانی دارد، یکی از مزایا این اتو قیمت مناسب آن می‌باشد یعنی با خرید اتو رونتا شما دیگر احتیاجی به تعویض اتوی خود نخواهید داشت. در ادامه به معرفی انواع اتو رونتا و ویژگی های اتو رونتا می‌پردازیم.

انواع اتو برند رونتا

اتو رونتا در سه مدل اتو بخار، اتو مخزن دار و اتو مسافرتی تولید می‌شود. که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. انواع اتو رونتا با قدرت بالای خود تمام چین و چروک ها و حتی عمیق ترین چروک ها را از بین می‌برد.

اتو مخزن دار

اتو مخزن دار روونتا با یک مخزن آب جداگانه و ایجاد بخار بیشتر این امکان را به شما می‌دهد که در کمترین زمان تعداد بیشتری از لباس های خود را بدون هیچ چروکی اتو کنید.

اتو مسافرتی

اتو مسافرتی رونتا با شکل ظاهری کوچک خود نیاز شما را از خشکشوی یا ترس از چروکی البسه داخل چمدان از بین می‌برد. این اتو بر خلاف ظاهر کوچکش بخار بسیار قویی دارد که همین امر باعث از بین بردن سخت ترین چروک ها از روی البسه شما می‌شود.

اتو بخار

اتو بخار روونتا با بخارگری بسیار عالی و طول عمری زیاد تمامی انتظارات شما را از یک اتوی خانگی عالی برطرف می‌کند.

ویژگی های اتو رونتا

اتو بخار رونتا، اتو مخزن دار روونتا و اتو مسافرتی رونتا، یکسری ویژگی های خاصی دارند که در ادامه برایتان 4 تا از این ویژگی ها را شرح می‌دهیم.

1. سنسور بخار هوشمند

سنسور بخار هوشمند یک سنسور حرکتی است. در صورتی که اتو بی حرکت بماند، بخار اتو خاموش می‌شود و بنابراین در مصرف آب و برق صرفه جویی می‌شود.

2. طراحی کف اتو رونتا

جنس کفی اتو رونتا از استیل استنلس نچسب می‌باشد. وجود تعداد زیاد منافظ بخار و پمپ بخار الکترونیکی یکپارچه، بخار قابل توجهی را ارائه می‌دهد. نوک اتو به صورتی طراحی شده که به راحتی می‌توانید روی یقه و بین دکمه ها مانور دهید، و به سادگی چروک ها را از بین ببرید.

3. ایمنی و آرامش در استفاده

اتو رونتا ایمنی بالایی دارد و می‌توانید با آرامش از آن استفاده کنید. اتو رونتا اگر به مدت 8 دقیقه در حالت عمودی و یا ایستاده، و30 ثانیه در حالت افقی و در تماس با پارچه رها شود، خاموش می‌شود.

4. سیستم ضد چکه

وجود سیستم ضد چکه باعث جلوگیری از نشت آب و لکه شدن لباس، زمانی که ترموستات روی درجه پایین است، می‌شود.

خرید و قیمت انواع اتو برند رونتا

به دلیل تنوع بالا در تولید اتو بخار رونتا و لیست قیمت اتو رونتا، انتخاب و خرید شما راحت شده است. شما با توجه به نیاز خود و همچنین هزینه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، می توانید از انواع مدل های اتو بخار رونتا، اتو مخزن دار رونتا و یا اتو مسافرتی رونتا که اندازه کوچکی دارد و قابل حمل است، انتخاب و خرید نمایید.

کلام آخر

اتو رونتا از تولیدات یک کمپانی آلمانی می‌باشد که در سه مدل اتو بخار رونتا، اتو مخزن دار رونتا و اتو مسافرتی رونتا تولید و در بازار عرضه می‌شود. انواع مختلف اتو رونتا ویژگی های مختلفی دارند، از مهم ترین این ویژگی ها می‌توان به، مجهز بودن به سیستم بخار هوشمند، طراحی کف اتو، امنیت هنگام استفاده و دارا بودن سیستم ضد چکه اشاره کرد.
تنوع در خرید و قیمت انواع اتو رونتا، انتخاب شما را راحت کرده است. با توجه به بودجه و نیاز خود می‌توانید انتخاب و خرید کنید.